Aktuality

Romana Gajdošová ovládla Československý pohár v Bratislavě

První závod Českého a zároveň Slovenského poháru v krátkém triatlonu se konal v Bratislavě. Na tratích supersprintu (150m plavání, 5km kolo, 1,5km běh) se z našeho KONRAD TOOLS TEAMu nejlépe vedlo Romaně Gajdošové, která v ženském závodě zvítězila.

Vendula Frintová jedenáctá v seriálu MS

Premiérově se na Bermudách konal druhý podnik Světové série v triatlonu. Triatlonistka Vendula Frintová na něm podala velmi pěkný výkon a obsadila celkovou 11. pozici.

ČP v aquatlonu Karviná

ČP v aquatlonu 2018 pokračoval dalším závodem v Karviné. Závodníkům KONRAD TOOLS TEAMU se dařilo výborně. Vítězství vybojoval Filip Tlamka (dorost) a Jakub Marek (st. žáci), na 2. místě doběhla Tereza Charvátová (dorost) a 6. doběhla Anna Kušová (st. žačky). Gratulujeme!

KONRAD TOOLS TEAM vybojoval na MČR v aquatlonu 6 medailí

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali v Jablonci nad Nisou v rámci MČR v aquatlonu 5 individuálních medailí a jednu zlatou klubovou. Gratulujeme!

Romana Gajdošová čtvrtá v závodě EP Quarteria (POR)

Romana Gajdošová vybojovala vynikající 4. místo v závodě EP v portugalské Quarteiře. Od vítězství ji dělilo pouze 12s.

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu zahájili sezónu

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu se postavili na své první ostré starty sezóny. Vendula Frintová vybojovala výborné 14. místo v závodě WTS Abu Dhabi. Alžběta Hrušková zvítězila na prvním závodě ČP v aquatlonu v Českých Budějovicích.

Nový titulární partner klubu - firma KONRAD TOOLS

Děkujeme novému titulárnímu partnerovi - firmě KONRAD TOOLS za podporu do dalších sezón. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že nám všem přinese vynikající výsledky! Nový název klubu je KONRAD TOOLS TEAM.

Vendula Frintová vyhrála SP ve Španělské Huelvě!

Vendula Frintová podruhé v kariéře vyhrála závod světového poháru. Poprvé se ji to povedlo v roce 2010 v australské Mooloolabě a podruhé o tomto víkendu ve španělské Huelvě. (J.Seidl)

Vendula Frintová druhá na SP v Karlových Varech

Vendula Frintová vybojovala 2. místo v domácím SP v Karlových Varech. Další reprezentanti EKOL TEAMu Jan Čelůstka a Romana Gajdošová doběhli na 18. respektive 19. místě. Gratulujeme!

Lukáš Kočař mistr ČR ve středním triatlonu, Jan Čelůstka 27. v seriálu MS

Ve Žďáře nad Sázavou vybojoval suverénním výkonem Lukáš Kočař titul mistra ČR ve středním triatlonu! Jan Čelůstka absolvoval předposlední závod seriálu MS ve Stockholmu a doběhl na výborném 27. místě.

« | 1 2 3 4 5 6 | »
Zpět>>

Partneři

Město BRNO
SAUCONY Renault Opportunity
INTERTECH KALAB
SGLD Brno Sportareál Družstevní
Autosklo Roger Jihomoravský kraj
Kam za sportem v Brně
© Copyright BRNO TRIATLON TEAM
WD webDvořák