Aktuality

Vendula Frintová zvítězila na domácím SP v Karlových Varech!

Vendula Frintová vybojovala vynikající výtězství na domácím světovém poháru v Karlových Varech. Jan Čelůstka doběhl na 26. místě a Romana Gajdošová 23.

Lukáš Kočař 10. na ME Xterra v Zittau (GER)

KONRAD TOOLS TEAM měl tento víkend zastoupení na ME v Xteře v německém Zittau, EPJ juniorů v Žilině a Závodu olympijských nadějí v polském Białystoku. Více v článku.

Alžběta Hrušková ovládla ČP v Sokolově

Předposlední díl Českého poháru v krátkém triatlonu se konal v Sokolově. Alžběta Hrušková premiérově ovládla absolutní pořadí žen a Jiří Kalus finišoval v absolutním pořadí mužů na druhém místě. Výborně si vedli i další členové KONRAD TOOLS TEAMU. Více v článku.

Vendula Frintová šestá na ME v olympijském triatlonu, Gajdošová 15., Čelůstka 17.

Vendula Frintová vybojovala na mistrovství evropy v olympijském triatlonu, které se konalo v Glasgow (GBR), 6. místo. Dařilo se i dalším zástupcům KONRAD TOOLS TEAMU. Romana Gajdošová doběhla na 15. místě a Jan Čelůstka vybojoval v mužském závodě 17. místo.

Lukáš Kočař šestý na Challenge Prague, Hušková pátá na EPJ a Gajdošová vítězně na ČP v Táboře

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMU mají za sebou další velmi úspěšný víkend! Lukáš Kočař vybojoval skvělé 6. místo v závodě Challenge Prague, Alžběta Hrušková finišovala na 5. místě v závodě EPJ v Táboře a Romana Gajdošová zvítězila při MČR ve sprinttriatlonu. Více v článku.

Lukáš Kočař bronzový ve světovém poháru Xterra, Jan Čelůstka vítězem ČP v Mělníku

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMU mají za sebou velmi úspěšné závodní víkendy. Lukáš Kočař vybojoval vynikající 3. místo v závodě SP Xterra Prachatice. ČP v Mělníku ovládl jednoznačně Jan Čelůstka a dařilo se i dalším závodníkům, více v článku.

Alžběta Hrušková juniorská mistryně ČR, Čelůstka 16. na SP v Mexiku a Gajdošová 26. na WTS Leeds

Alžběta Hrušková vybojovala v Příbrami titul juniorské mistryně ČR v triatlonu. Jan Čelůstka doběhl na 16. místě v závodě SP v Mexiku a Romana Gajdošová doběhla 26. v závodě seriálu mistrovství světa WTS Leeds.

Vendula Frintová a Jan Čelůstka mistry ČR v olympijském triatlonu!

Vendula Frintová a Jan Čelůstka ovládli domácí mistrovství ČR v olympijském triatlonu. V rámci brněnského závodu INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE se dařilo i dalším závodníkům KONRAD TOOLS TEAMu.

Lukáš Kočař vítězem Krušnomana a Valachy duatlonu

Lukáš Kočař ovládl Krušnomana - MČR v dlouhém duatlonu a první díl seriálu ČP v dlouhém triatlonu. Týden po vítězství na Valachy duatlonu, zvítězil Lukáš i při těžkém Krušnomanovi. Miloslav Bayer vítězem ve své kategorii. Gratulujeme!

Vendula Frintová sedmá v závodě seriálu MS v Yokohamě

Vendula Frintová vybojovala v závodě seriálu mistrovství světa (WTS) v japonské Yokohamě vynikající 7. místo. Další členka KONRAD TOOLS TEAMu Romana Gajdošová doběhla na 36. místě.

« | 1 2 3 4 5 6 | »
Zpět>>

Partneři

Město BRNO
SAUCONY Renault Opportunity
INTERTECH KALAB
SGLD Brno Sportareál Družstevní
Autosklo Roger Jihomoravský kraj
Kam za sportem v Brně
© Copyright BRNO TRIATLON TEAM
WD webDvořák