Aktuality

Lukáš Kočař ovládl Xterra Dachsman i KALÁB ligu ve Žďáru

Lukáš Kočař ovládl další dva závody a po třech víkendech má na kontě 4 suverénní vítězství! Dařilo se i dalším členům týmu. Více v článku.

KONRAD TOOLS TEAM zahájil závodní sezońu 2020

Prvním triatlonovým závodem 2020 pro nás byl NEW BALANCE triatlon Jedovnice. Závod ovládli Romana Gajdošová a Lukáš Kočař!! Dařilo se všem členům týmu. Více v článku.

Vyhlášení nejlepších sportovců města Brna za rok 2019

Na slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Brna 2019 získal náš tým ocenení za 4.místo mezi kluby. Ze závodníků se nejlépe umístila Vendula Frintová na celkovém 5. místě.

Vendula Frintová čtvrtá v závodě SP v Číně (Weihai)

Vendula Frintová vybojovala vynikající 4. místo na SP v Číně!!! Romana Gajdošová doběhla na 18. místě.

Alžběta Hrušková vybojovala vynikající 19. místo na Mistrovství světa juniorek!

Alžběta Hrušková vybojovala vynikající 19. místo na Mistrovství světa juniorek v Lausanne! Romana Gajdosova doblěhla v závodě žen na 32. místě! Gratulujeme!!

Vendula Frintová ovládla závod světového poháru v Karlových Varech!

Vendula Frintová ovládla závod světového poháru v Karlových Varech!! Romana Gajdosova a Jan Čelůstka doběhli na 16. respektive 20. místě. Gratulujeme!! Více v článku.

Alžběta Hrušková ovládla Evropský pohár juniorek v Žilině, Lukáš Kočař třetí na Xterra Germany

Alžběta Hrušková ovládla další závod Evropského poháru juniorek, tentokráte v Žilině! Lukáš Kočař vybojoval skvělé 3. místo na Xterra Germany, kdy dlouho bojoval o vítězstí a Miloslav Bayer bral na Pálava Race vítězství ve své věkové kategorii! Více v článku.

Alžběta Hrušková ovládla Evropský pohár juniorů v Táboře

Alžběta Hrušková ovládla Evropský pohár juniorů v Táboře. Vedlo se i dalším závodníkům týmu. Filip Tlamka doběhl 15tý, Šárka Půstová 20. Více v článku.

Jan Čelůstka doběhl na ME ve sprint triatlonu čtvrtý!!

Vynikajícího výsledku dosáhl Jan Čelůstka na ME ve sprint triatlonu v ruské Kazani, když doběhl do cíle na 4. místě. Gratulujeme!!

Olympiáda dětí a mládeže 2019, Liberec

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu vybojovali na ODM v Liberci tři medaile. Nejlépe se vedlo Filipovi Tlamkovi a Honzovi Odehnalovi, kteří doběhli na 2. respektive 3. místě. Více v článku.

« | 1 2 3 4 5 6 | »
Zpět>>

Partneři

Město BRNO
SAUCONY Renault Opportunity
INTERTECH KALAB
SGLD Brno Sportareál Družstevní
Autosklo Roger Jihomoravský kraj
Kam za sportem v Brně
© Copyright BRNO TRIATLON TEAM
WD webDvořák