Aktuality

Lukáš Kočař vybojoval 7. místo na ME ve středním triatlonu

Lukáš Kočař si na na mistrovství Evropy ve středním triatlonu vedl z české reprezentace nejlépe a finišoval na 7. místě!

Lukáš Kočař stříbrný ve Světovém poháru Xterra v Prachaticích!

Ve velmi vyrovnaném závodě si Lukáš doběhl pro 2. místo, kdy těžké tratě 1,5km plavání - 35km kolo - 10km běh zvládl za 2:28:15. Gratulujeme!

Frintová v úvodním závodu seriálu MS na 11. místě!

Vendula Frintová zahájila olympijskou sezonu skvělým výsledkem! V prvním závodě seriálu Mistrovství světa vybojovala 11. místo a potvrdila, že se jí v japonské Jokohamě daří.

Lukáš Kočař vítězem arktického Czechmana!!

Lukáš Kočař zvítězil na letošním Czechmanovi v hodně těžkých klimatických podmínkách s náskokem více než 9 minut!

Alžběta Hrušková a štafeta KONRAD TOOLS TEAMu ovládla závěrečný závod ČP ve Zlíně

Úspěšný víkend pro KONRAD TOOLS TEAM. Alžběta Hrušková a naše štafeta ovládla závěrečný závod ČP ve Zlíně. Pavlína Poláčková a Jakub Marek vybojovali tituly Mistra ČR v duatlonu v Žamberku a Romana Gajdošová zvítězila v traťovém rekordu při Brněnském Masakru!

Lukáš Kočař vítězem ČP na Doksyrace!

Lukáš Kočař jasně zvítězil i v dalším závodě ČP na Doksyrace70.3!! V závodě SP v Karlových Varech se bohužel moc nedařilo. Vendula Frintová odstoupila po žaludečních problémech, Romana Gajdošová vybojovala 24.místo a Alžběta Hrušková doběhla 35.

MS v OH triatlonu Hamburk a SP Xterra Czech

Vendula Frintová si v závodě Mistrovství světa v olympijském triatlonu doběhla pro 29.místo, Romana Gajdošová finišovala 35. V závodě světového poháru v terénním triatlonu Xterra Czech vybojoval Lukáš Kočař 4. místo.

Lukáš Kočař mistrem ČR ve středním triatlonu!!

Lukáš Kočař ovládl MČR ve středním triatlonu, kdy zvítězil s náskokem přes 12minut!!

Na našem domácím závodě Intertech Triathlon Superprestige Brno - MČR ve sprint triatlonu se nejlépe vedlo Romaně Gajdošové na 3. místě.

KONRAD TOOLS TEAM vybojoval titul Mistra ČR ve štafetovém závodě. Druhá naše štafeta vybojovala bronz!

V Příbrami se uskutečnilo MČR štafet, dospělých, dorostu a juniorů. Ve štafetách vybojoval KONRAD TOOLS TEAM zlato a bronz. V kategorii dospělých se v absolutním pořadí vedlo nejlépe Romaně Gajdošové a Lukášovi Kočařovi. Více v článku..

KONRAD TOOLS TEAM úspěšný na prvním závodě ČP v Račicích

Závodníci KONRAD TOOLS TEAMu tento týden bojovali na prvním ČP v Račicích. Šlo hned o dva závody jednotlivců (1. intervalový start + 2. hromadný start) a závod štafet. Celkově jsme vybojovali 4x zlato 2x stříbro a 4x bronz!!!

« | 1 2 3 4 5 6 | »
Zpět>>

Partneři

Město BRNO
SAUCONY Renault Opportunity
INTERTECH KALAB
SGLD Brno Sportareál Družstevní
Autosklo Roger Jihomoravský kraj
Kam za sportem v Brně
© Copyright BRNO TRIATLON TEAM
WD webDvořák